GÜVENLİK SUNUCULARI

SNC UTM SERİSİ

HotSpot: Açık alanlarda kablosuz yerel ağdan internete erişim olanağı sağlayan bölgedir. WiFi teknolojisi üzerinden kafelere, alışveriş merkezlerine, kampüslere, hastanelere ve bunun gibi birçok kamusal alana uygulanabilir. T.C. Kimlik, SMS, Lokal kullanıcı gibi otantikasyon olanağı sağlar.

Multi Wan: Birden fazla internet servis sağlayıcılarınızı tek hat gibi birleştirip download hızınızı artırabilir ve yük dengeleme yapabilirsiniz.

IDS/IPS: IDS ( Intrusion Detection System) yani saldırı tespit sistemi ve IPS (Intrusion Prevention System) ise saldırı önleme sistemi anlamına gelmektedir. Bu tip firewall’lara paket süzen güvenlik duvarı da denmektedir. Son zamanlarda artış gösteren ve ciddi zararlara yol açan hacking saldırılarının yakalanmasına ve önlenmesinde çok önemli rol oynamaktadır.

5651 Loglama : Türkiye’ye özgü loglama, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki kanundur.

Kullanıcı Raporlama: Firewall üzerinden internete çıkan kullanıcıların girdikleri siteler hakkında bilgi veren raporlama. Kim hangi siteye ne zaman girmiş gibi detayları alabilirsiniz.

URL/İçerik Filtreleme: Kullanıcıların illegal sitelere erişimini engellemek adına isterseniz url bazlı isterseniz de kelime bazlı site engellemesi yapabilirsiniz.

DHCP: Sisteminizde ki bilgisayarlara IP adreslerini ve buna ek olarak değişik parametreleri atamak için kullanılan servistir.

NAT/PAT: TCP/IP adresi yönlendirme. PAT, Port Address Translation, port yönlendirme. Güvenlik açısından default portları kullanmayıp farklı port numaralarına yönlendirebilirsiniz.

LAN Grup: Lokal tarafta birden fazla Ethernet’i birleştirerek tüm portları kullanabilirsiniz.

VPN: Virtual Private Network. VPN sayesinde uzaktan ağlara erişim sağlayabilirsiniz. Sanal bir ağ uzantısı oluşturduğu için ağa fiziksel olarak bağlıymış gibi görünür.

TRAFİK İZLEME: Firewall’un wan ve lan portları üzerinden geçen tüm trafiği izleyebiliyorsunuz.


SNC ÇANAKKALE FW DEMO TALEBİ

SNC KARABAS BUNDLE PACK

Intel® Xeon® processor E3-1200 v5 İşlemci Ailesi

Intel® C236 Çipset

4 Adet Bellek Yuvası

12 Gigabit Ethernet

720W Güç Kaynagı(Yedekli)

8 Adet Disk Yuvası SAS/SATA/SSD

Genel Özellikler

Türkçe Yönetim Paneli

Limitsiz Kullanıcı Desteği

Yıllık Lisans Ücreti Yok

Multi Wan

5651 Loglama

Kullanıcı Raporlama

Kullanıcı Limiti Yok

URL Filtreleme

İçerik Filtreleme

NAT/PAT

VPN

IDS/IPS

DHCP

LAN Grup

Hotspot

12 Adet Gbit Port

Trafik İzlemeTEKNİK DESTEK KAPSAMI

SNC Sunucular standart olarak 3 yıl yerinde garanti ile satılmaktadır.

Yerinde Garanti boyunca mesai saatleri içinde yaptığınız arıza bildiriminden sonra mesai saatlerin içerisinde 48 saat içerisinde müdahale de bulunulmaktadır.

Hızlandırılmış Garanti Paketi satın alınmış ise 4 saat içinde müdahaleyi içerir ve Türkiye sınırları içerisinde bütün şehirlerde geçerlidir.